Eladó

Globális családi vállalkozásunk 27 országban közel 4000 üzlettel rendelkezik, éves forgalmunk pedig meghaladja az 5 milliárd eurót. 40 000 lelkes munkatársunkat támogatjuk szakmai sikereik elérésében, mindezek mellett pedig miénk Európa egyik legsikeresebb, cipőkkel foglalkozó Online Shopja is. A Deichmann egy úttörő és folyamatosan növekvő vállalat, amely már évtizedek óta biztos és stabil munkahelyet kínál munkatársainak.

Érdekel a divat, de nincs sok időd?

Azonnal keresünk Budapest Pólus Center, 1152 Budapest, Szentmihályi út 131. alatti üzletünkbe Eladó munkatársat.

Feladatok:

VevőkiszolgálásÁrukihelyezésRendrakásKasszázás

Elvárások:fizikai terhelhetőségrugalmasságfelelősség vállaláshétvégi munkavégzési hajlandóság1-3 éves kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

Bruttó alapbér 20 órás eladóként: 142 500 Ft.Részmunkaidő 20 óra / hétÁtlátható, stabil juttatási csomagVersenyképes alapfizetésForgalmi jutalékÉvente +1nap Deichmann szabadságJubileumi bónuszSzakmai továbbképzésekKedvezményes mobiltarifa-csomagSzemélyzeti vásárlási kedvezményDeichmann AjándékkártyaEgészségmegőrző program

Azonosító:

HU_F081-2020-020452

Kapcsolattartó:

Nyeste Evelyn