Üzletvezető-helyettes

Globális családi vállalkozásunk 27 országban közel 4000 üzlettel rendelkezik, éves forgalmunk pedig meghaladja az 5 milliárd eurót. 40 000 lelkes munkatársunkat támogatjuk szakmai sikereik elérésében, mindezek mellett pedig miénk Európa egyik legsikeresebb, cipőkkel foglalkozó Online Shopja is. A Deichmann egy úttörő és folyamatosan növekvő vállalat, amely már évtizedek óta biztos és stabil munkahelyet kínál munkatársainak.

Építsd nálunk karriered!

Azonnal keresünk Tököl Sziget Center 2316 Tököl, Hermina út 1-3. alatti üzletünkbe Üzletvezető-helyettes munkatársat.

Feladatok:

Az üzlet napi működésének biztosításaVevőkiszolgálásÁrukihelyezésKasszázás

Elvárások:fizikai terhelhetőségrugalmasságfelelősségvállalásjó kommunikációs készségcsapatban gondolkodás1-3 éves vezetői és kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

Bruttó alapbér 30 órás Üzletvezető helyettesként: 251 500 Ft.Részmunkaidő 30 óra/hétÁtlátható, stabil juttatási csomagVersenyképes alapfizetésForgalmi jutalékÉvente +1 nap Deichmann szabadságJubileumi bónuszSzakmai továbbképzésekKedvezményes mobiltarifa-csomagSzemélyzeti vásárlási kedvezményDeichmann AjándékkártyaEgészségmegőrző program

Azonosító:

HU_F053-2020-020450

Kapcsolattartó:

Nyeste Evelyn