Üzletvezető

Globális családi vállalkozásunk 27 országban közel 4000 üzlettel rendelkezik, éves forgalmunk pedig meghaladja az 5 milliárd eurót. 40 000 lelkes munkatársunkat támogatjuk szakmai sikereik elérésében, mindezek mellett pedig miénk Európa egyik legsikeresebb, cipőkkel foglalkozó Online Shopja is. A Deichmann egy úttörő és folyamatosan növekvő vállalat, amely már évtizedek óta biztos és stabil munkahelyet kínál munkatársainak.

115 lehetőség arra, hogy üzletvezetővé válj.

Azonnal keresünk 3100 Salgótarján, Bem u. 14-16. szám alatti üzletünkbe Üzletvezető munkatársat.

Feladatok:

Az üzlet vezetése
(áru, forgalom, személyzet)Munkatársak betanítása, fejlesztéseVevőkiszolgálásÁrukihelyezésKasszázás

Elvárások:fizikai terhelhetőségrugalmasságfelelősségvállalásB kategóriás jogosítványbetanulási idő alatt utazási hajlandóság2-5 éves vezetői és kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

Átlátható, stabil juttatási csomagBruttó bér a betanulás alatt, kb. 1-6 hónap: 405 000 FtBruttó alapbér üzletvezetőként az első évben: 500 000 FtBruttó alapbér üzletvezetőként a második évtől: 540 000 FtVersenyképes fizetésForgalmi jutalékÉvente +1 nap Deichmann-szabadságJubileumi bónuszSzakmai továbbképzésekKedvezményes mobiltarifa-csomagSzemélyzeti vásárlási kedvezményDeichmann AjándékkártyaEgészségmegőrző program

Azonosító:

HU_F127-2020-021199

Kapcsolattartó:

Németh Klaudia