Üzletvezető-helyettes

Globális családi vállalkozásunk 27 országban közel 4000 üzlettel rendelkezik, éves forgalmunk pedig meghaladja az 5 milliárd eurót. 40 000 lelkes munkatársunkat támogatjuk szakmai sikereik elérésében, mindezek mellett pedig miénk Európa egyik legsikeresebb, cipőkkel foglalkozó Online Shopja is. A Deichmann egy úttörő és folyamatosan növekvő vállalat, amely már évtizedek óta biztos és stabil munkahelyet kínál munkatársainak.

Építsd nálunk karriered!

Azonnal keresünk Budapest Váci u., 1052 Budapest, Váci u. 25. alatti üzletünkbe Üzletvezető-helyettes munkatársat.

Feladatok:

Az üzlet napi működésének biztosításaVevőkiszolgálásÁrukihelyezésKasszázás

Elvárások:fizikai terhelhetőségrugalmasságfelelősségvállalásjó kommunikációs készségcsapatban gondolkodás1-3 éves vezetői és kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

Bruttó alapbér 30 órás Üzletvezető helyettesként: 251 500 Ft.Részmunkaidő 30 óra/hétÁtlátható, stabil juttatási csomagVersenyképes alapfizetésForgalmi jutalékÉvente +1 nap Deichmann szabadságJubileumi bónuszSzakmai továbbképzésekKedvezményes mobiltarifa-csomagSzemélyzeti vásárlási kedvezményDeichmann AjándékkártyaEgészségmegőrző program

Azonosító:

HU_F100-2020-020306

Kapcsolattartó:

Nyeste Evelyn