Deichmann Karriere

Személyzetfejlesztési munkatárs

1134 Budapest, Kassák Lajos u. 19-25. 30 óra / hét azonnal

Feladatok:

employer brandiggel kapcsolatos feladatok ellátása, vállalati jubilálás koordinálásabéren kívüli juttatások kommunikálásatoborzási marketingtartalmak készítése, hirdetések és karrieroldal szerkesztéseonboarding folyamat támogatása, betanuló kérdőív készítése és kiértékeléseaz éves motivációs beszélgetések folyamatának koordinálásae-learning felület kezelése, statisztikák készítésea képzési és fejlesztési területen felmerülő adminisztratív feladatok ellátásarendszeres és egyedi kimutatások elkészítéseüzletekkel való kapcsolattartásszerződésnyilvántartási rendszer kezelésevállalati digitalizációs és automatizációs folyamatokban való részvétel

Elvárások:

szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezika szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.német vagy angol nyelvű kommunikációra szóban és írásban egyaránt képes,magas szintű együttműködési, valamint szervezési készséggel rendelkezikmunkáját eredményorientáltság, önállóság, pontosság, jellemzi

Amit kínálunk:

versenyképes bérezés,lehetőség a részben otthoni munkavégzésre (home office),munka és magánélet egyensúlya,csapatépítő rendezvények,kellemes és modern munkakörnyezet,jól megközelíthető munkahely a 13. kerületben,évente + 1 nap Deichmann-szabadság,munkaidő: heti 30 óra.

Azonosító:

HU_G7-2023-032315

Kapcsolattartó:

Németh Klaudia