Deichmann Karriere

IT Specialista

1134 Budapest, Kassák Lajos u. 19-25. 40 óra / hét azonnal

Feladatok:

IT folyamatok teljeskörű működtetése,IT témákkal kapcsolatos kérdések megválaszolása (1st és 2nd Level Support / Rendszeradminisztrátor),a vállalati ticket rendszeren keresztül érkezett megkeresések nyomon követése és megoldása,konfiguráció, karbantartás és dokumentálás az IT infrastruktúra (LAN, WLAN, Server) területén,kasszarendszerhez kapcsolódó IT támogatás biztosítása,vállalaton belüli folyamatok automatizálása és Microsoft Power BI használata,IT oktatások megtartása,a nemzetközi IT részleggel történő kapcsolattartás.

Elvárások:

felsőfokú informatikai vagy IT szakirányú műszaki végzettséggel rendelkezik,legalább 1-3 év releváns munkatapasztalata van,a hálózati infrastruktúra üzemeltetésében jártas és az M365 programot aktívan használja,jó elemzési képessége és új IT programokra nyitott szemlélete van,megoldásorientált és munkáját pontosság jellemzi,magabiztos aktív angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban, német nyelvtudás előnyt jelent,B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Amit kínálunk:

biztos munkahely egy nemzetközi cégnél,vonzó fizetés,évente +1 nap Deichmann szabadság,lehetőség a részben otthoni munkavégzésre, home office,összetartó, segítőkész közösség,kellemes és modern munkakörnyezet,jól megközelíthető munkahely.

Azonosító:

HU_G6-2022-027776

Kapcsolattartó:

Németh Klaudia