Deichmann Karriere

Logisztikai csoportvezető

1134 Budapest, Kassák Lajos u. 19-25. 40 óra / hét azonnal

Feladatok:

vállalaton belüli közúti áruforgalmi folyamatok elektronikus nyilvántartási rendszerének felügyelete (EKÁER),2-3 fős csapat vezetése és a csoport működésének biztosítása,autóflottával kapcsolatos folyamatok teljeskörű megszervezése (megrendelés, biztosítás, karbantartás),nem kereskedelmi áruval kapcsolatos megrendelések megszervezése, nyomon követése és optimalizálása,postázási, pénzszállítási folyamatok működtetése, futárcégekkel történő kapcsolattartás,mobil kommunikációs eszközök folyamatainak megszervezése, működtetése,az iroda és üzletek működtetésével kapcsolatos bizonyos beszerzések, szállásmenedzsment,IT részleggel történő kapcsolattartás, IT folyamatok automatizálása.

Elvárások:

felsőfokú végzettséggel rendelkezik (gazdasági/ logisztikai terület előnyt jelent),legalább 3 év releváns munkatapasztalata van,magabiztos aktív angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban,csoportvezetőként már szerzett tapasztalatokat,kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezik, IT orientált gondolkodásmód jellemzi,B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,az Excel programot aktívan használja.

Amit kínálunk:

biztos munkahely egy nemzetközi cégnél,vonzó fizetés,évente +1 nap Deichmann szabadság,alapos és átfogó betanítás,kellemes és modern munkakörnyezet,jól megközelíthető munkahely.

Azonosító:

HU_G6-2022-026559

Kapcsolattartó:

Németh Klaudia