Könyvelő

Globális családi vállalkozásunk 27 országban közel 4000 üzlettel rendelkezik, éves forgalmunk pedig meghaladja az 5 milliárd eurót. 40 000 lelkes munkatársunkat támogatjuk szakmai sikereik elérésében, mindezek mellett pedig miénk Európa egyik legsikeresebb, cipőkkel foglalkozó Online Shopja is. A Deichmann egy úttörő és folyamatosan növekvő vállalat, amely már évtizedek óta biztos és stabil munkahelyet kínál munkatársainak.

Teremts trendet karriereddel!

Azonnal keresünk 1134 Budapest, Kassák Lajos u. 19-25. alatti központunkba Könyvelő munkatársat.

Feladatok:

szállítók és vevők teljes körű könyvelése,bankkönyvelés és az utalások előkészítése,vegyes könyvelések,havi és éves zárásokban való részvétel,együttműködés a könyvvizsgálókkal,üzletek napi és havi forgalmi jelentéseinek készítése,az üzletek kasszazárásának teljes körű ellenőrzése és a kasszákkal kapcsolatos korrekciós könyvelések elvégzése,kapcsolattartás a külföldi társosztályokkal és kollégákkal német vagy angol nyelven,házi pénztár ellátása és könyvelése.

Elvárások:gazdasági – pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezik,német vagy angol nyelvű kommunikációra szóban és írásban egyaránt képes,munkáját önállóság jellemzi,pontosan és precízen dolgozik,számviteli tudása van,a szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

biztos munkahely egy nemzetközi cégnél,részmunkaidő: heti 20 óra,alapos és átfogó betanítás,összetartó csapat,kellemes és modern munkakörnyezet,tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely,lehetőség a részben otthoni munkavégzésre (home office).

Azonosító:

HU_G6-2021-024871

Kapcsolattartó:

Németh Klaudia