Onlineshop kategória menedzser

Globális családi vállalkozásunk 27 országban közel 4000 üzlettel rendelkezik, éves forgalmunk pedig meghaladja az 5 milliárd eurót. 40 000 lelkes munkatársunkat támogatjuk szakmai sikereik elérésében, mindezek mellett pedig miénk Európa egyik legsikeresebb, cipőkkel foglalkozó Online Shopja is. A Deichmann egy úttörő és folyamatosan növekvő vállalat, amely már évtizedek óta biztos és stabil munkahelyet kínál munkatársainak.

Teremts trendet karriereddel!

Azonnal keresünk 1134 Budapest, Kassák L. u. 19-25. Onlineshop kategória menedzser munkatársat.

Feladatok:

Felelős vagy az Onlineshop kategóriáinak szerkesztéséért, a termékek helyes feltöltéséért PIM rendszerben.Felelős vagy a szezonalitás és az aktualitás szempontjából az Onlineshop optimális vizuális megjelenítéséért. CMS-ben szerkeszted az Onlineshop tartalmait.Folyamatosan frissíted a termékeket és termékkategóriákat szezonalitás, trendek és meghatározott témák alapján.Megtervezed és végrehajtod az értékesítési terv szerinti kampányokat, akciókat.Meghatározott témák alapján előkészíted a hírleveleket.Részt veszel az Onlineshophoz kapcsolódó projektekben.Napi szinten tartasz kapcsolatot a németországi társosztályokkal írásban és szóban.

Elvárások:eCommerce tapasztalattal rendelkezel termék és kategória menedzsment területen. Pályakezdők jelentkezését is várjuk, de a területen szerzett szakmai tapasztalat előny.Microsoft Office magabiztos ismerete, PIM és CMS rendszerek ismerete előny.Magabiztos angol és / vagy német nyelvismerettel rendelkezel szóban és írásban.Értékesítői szemlélettel rendelkezel, mely hozzájárul az értékesítés növeléséhez és a kitűzött célok eléréséhez. Cél- és eredményorientált munkavégzés jellemez.Pozitív, lelkes beállítottságú személyiség vagy, emelett precíz és a munkádra igényes.Érdekel a divat és nyitott vagy folyamatosan új dolgokat tanulni.

Amit kínálunk:

Stabil munkahely egy nemzetközi cégnélTámogató, rugalmas vezetőkÖsszetartó csapatVáltozatos feladatokFolyamatos fejlődési lehetőségKellemes és modern munkakörnyezetTeljes munkaidőLehetőség a részben otthoni munkavégzésre (home office)

Azonosító:

HU_G7-2021-024488

Kapcsolattartó:

Németh Klaudia