Senior Bérszámfejtő

Globális családi vállalkozásunk 27 országban közel 4000 üzlettel rendelkezik, éves forgalmunk pedig meghaladja az 5 milliárd eurót. 40 000 lelkes munkatársunkat támogatjuk szakmai sikereik elérésében, mindezek mellett pedig miénk Európa egyik legsikeresebb, cipőkkel foglalkozó Online Shopja is. A Deichmann egy úttörő és folyamatosan növekvő vállalat, amely már évtizedek óta biztos és stabil munkahelyet kínál munkatársainak.

Teremts trendet karriereddel!

Azonnal keresünk 1134 Budapest, Kassák Lajos u. 19-25. sz. alatti központunkba Senior Bérszámfejtő munkatársat.

Feladatok:

A bérszámfejtési csoport szakmai támogatása és a csoport munkafolyamatainak koordinálása,Kb. 150 munkavállaló teljes körű bérszámfejtése / tb ügyintézése,Projektek koordinálása,A német és osztrák társosztályokkal aktív kapcsolattartás, együttműködés,Az osztályvezető munkájának támogatása: pl. munkaügyi statisztikák, kimutatások készítése,NEAK felé a havi bevallások előkészítése, ellenőrzése,KSH felé bevallások készítése,NAV felé a biztosítottak bejelentése / kijelentése,A havi zárásban aktív részvétel: egyeztetés a könyvelési osztállyal, kontrolling osztállyal.

Elvárások:Bér és Tb ügyintézői végzettség,Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat,Aktív német vagy angol társalgási szintű nyelvtudás írásban és szóban,Magabiztos MS Office ismeret,Naprakész adó és TB jogszabályi ismeretek,SAP rendszerismeret előny,Igényes, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt,Személyisége nyitott, barátságos.

Amit kínálunk:

Biztos munkahely egy nemzetközi cégnél,Vonzó fizetés,Munkaidő: heti 40 óra,Kellemes és modern munkakörnyezet,Lehetőség a részben otthoni munkavégzésre (home office),Jól megközelíthető munkahely.

Azonosító:

HU_G6-2021-024191

Kapcsolattartó:

Németh Klaudia